O Nas

 

Firma Investment Trading Consulting Sp. z o.o. powstała w 1989 roku w Gdańsku. W ciągu ponad 27 letniej swojej działalności daliśmy się poznać jako solidny i sprawdzony partner w dystrybucji wózków dziecięcych szwedzkiej firmy Emmaljunga, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę.
 


 

Firma Emmaljunga powstała w 1925 roku w niewielkiej miejscowości w południowej Szwecji. Już od samego początku priorytetem tej firmy jest jakość i bezpieczeństwo produkowanych tam wyrobów. Wiele lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji wózków dziecięcych sprawiło, że obecnie Emmaljunga jest światowym liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz jakościowych.

Wózek Emmaljunga to nie tylko zwykły produkt spełniający swoje funkcje, lecz cała idea która sprawia, że dziecko już od swych pierwszych dni otoczone jest największą troską i komfortem. To wszystko spowodowało, że z tej początkowo małej, rodzinnej firmy powstał producent, którego inni biorą obecnie za wzór do naśladowania. Do produkcji wózków używane są tylko najlepsze materiały i tkaniny dostarczane z najbardziej renomowanych europejskich fabryk. Wszystkie materiały wprowadzane do produkcji badane są laboratoryjnie, aby wykluczyć nawet najmniejszą obecność szkodliwych substancji. Każdy etap wytwarzania poddawany jest nieustannej kontroli jakości, a wyrób finalny spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN 1888. Niezależnie od własnych standardów jakościowych, cały proces produkcyjny jest regularnie poddawany ocenie przez niezależne organizacje badawcze.

Rodziny z całego świata doceniają niepowtarzalną jakość i bezpieczeństwo wózków z logiem Emmaljunga, dlatego sprzedaż tych produktów wzrasta z każdym rokiem. Wózki firmy Emmaljunga odnaleźć można nawet w tak odległych krajach jak Australia i Nowa Zelandia. Emmaljunga ma od dawna ugruntowaną pozycję jako najstarszy i najbardziej renomowany producent wózków w Europie gdy ponad 95 % całej światowej produkcji wózków dziecięcych realizowana jest obecnie w Azji. Jest to firma która nie poddaje się światowym trendom w dążeniu do maksymalizacji zysków kosztem jakości i bezpieczeństwa. Zdobyte uznanie zaowocowało olbrzymim powodzeniem w sprzedaży wózków na tak wymagających rynkach jak Wielka Brytania, Niemcy i cała Skandynawia.

Wózki Emmaljunga obecne są na polskim rynku od początku lat 90-tych i również u nas cenione są za swoją wyjątkową jakość i bezpieczeństwo. Z każdym rokiem docieramy do coraz liczniejszego grona klientów którzy zdecydowali się nabyć produkt będący efektem wieloletnich doświadczeń i tradycji.